Co tam się działo! Zachowanie Argentyńczyka wywołało zamieszki [WIDEO]

Do ogromnych zamieszek między piłkarzami doszło w 89. minucie meczu Holandia - Argentyna. Wszystko przez prowokacyjne zachowanie jednego z argentyńskich piłkarzy.

PS
Zamieszanie na murawie w ćwierćfinale MŚ Twitter / TVP Sport / Zamieszanie na murawie w ćwierćfinale MŚ
W 73. minucie ćwierćfinału Holandia - Argentyna ci pierwsi znaleźli się w bardzo trudnym położeniu. Lionel Messi zamienił rzut karny na bramkę i podwyższył prowadzenie swojej drużyny na 2:0.

10 minut później Wout Weghorst strzałem głową dał nadzieję Holendrom, strzelając bramkę kontaktową. Holandia rzuciła się do ataków, a w szeregach Argentyńczyków zrobiło się nerwowo.

W 89. minucie ostrego faulu na rywalu dopuścił się Leandro Paredes, a na dodatek z całych sił wykopał piłkę w kierunku ławki rezerwowych Holendrów. Na szczęście trafił w puste miejsce, ale rezerwowi z pretensjami ruszyli na murawę. W mgnieniu oka sytuacja mocno się zagęściła, a sędzia musiał uspokajać sytuację.

Arbiter ukarał żółtą kartką zarówno Paredesa, jak również Virgila van Dijka. Mecz został wznowiony, a Holandia w niebywały sposób, po niekonwencjonalnie rozegranym stałym fragmencie gry, doprowadziła do remisu i dogrywki.

A kiedy sędzia zagwizdał po raz ostatni przed dogrywką, obie ławki rezerwowych znów ruszyły na siebie. Nieco wcześniej żółtą kartkę zobaczyli jeszcze dwaj Argentyńczycy - Lionel Messi i Nicolas Otamendi - obaj za dyskusję z arbitrem.

Gorąco na Twitterze po wielkiej sensacji. "Ależ zazdrość!"
Magicznie! Obok podania Messiego nie można przejść obojętnie (WIDEO)