Jak to nie wpadło?! Koszmarny pech Krzysztofa Piątka (WIDEO)

Pod koniec meczu Serie A z Napoli Krzysztof Piątek był bliski zdobycia gola kontaktowego dla Salernitany, ale piłka zatrzymała się na słupku.

Piotr Bobakowski
Krzysztof Piątek w meczu z Napoli Twitter / twitter.com/ELEVENSPORTSPL / Krzysztof Piątek w meczu z Napoli
SSC Napoli zasłużenie zwyciężyło w sobotnich derbach Kampanii z Salernitaną (2:0, więcej TUTAJ) po golach Giovanniego Di Lorenzo i Victora Osimhena.

W zespole gospodarzy 90 minut w meczu 19. kolejki Serie A rozegrał Krzysztof Piątek. Polski napastnik w 22. minucie spotkania groźnie strzelał na bramkę rywali, ale nie zdołał pokonać dobrze ustawionego Alexa Mereta.

W 83. minucie Piątek ponownie dał znać o sobie. 27-latek skorzystał z błędu obrońców i przejął piłkę przed polem karnym zespołu z Neapolu. Futbolówka uderzona z ok. 16 metrów przez Polaka trafiła jednak w słupek!

Reprezentant Polski mógł mówić o pechu. Do strzelenia kontaktowej bramki zabrakło dosłownie kilku centymetrów. "To powinien być gol" - skomentowano na twitterowym koncie telewizji Eleven Sports, gdzie udostępniono wideo (patrz poniżej) z szansą bramkową Piątka na Stadio Arechi.