Lewandowski znowu powinien wylecieć z boiska? Kibic przedstawia dowody

Robert Lewandowski nie błyszczał podczas ćwierćfinału Pucharu Króla FC Barcelona - Real Sociedad (1:0). Jeden z kibiców uważa, że Polak powinien zostać wyrzucony z boiska. Przedstawił argumenty do tej tezy.

Mateusz Domański
Robert Lewandowski znów powinien wylecieć z boiska? Getty Images / Twitter / Robert Lewandowski znów powinien wylecieć z boiska?
Internauta ocenia, że Robert Lewandowski w trzech sytuacjach podczas meczu FC Barcelona - Real Sociedad mógł obejrzeć żółtą kartkę. Gdyby stało się tak dwukrotnie, Polak oczywiście zostałby wyrzucony z boiska.

Kibic twierdzi na Twitterze, że żółty kartonik "Lewy" powinien zobaczyć za łokieć wysunięty w stronę Robina Le Normanda, ale i za uderzenie łokciem Braisa Mendeza. Ukarałby również Polaka za lekkomyślne zachowanie względem Diego Rico.

Twitterowicz spostrzegł, że trzy sytuacje, które mogły zakończyć się kartką dla Lewandowskiego, miały miejsce w ciągu 30 minut. By urzeczywistnić swoje tezy, zaprezentował ujęcia omawianych sytuacji.

Fakty są takie, że "Lewy" spotkanie przeciwko Realowi Sociedad zakończył bez kartek i bez gola, a jego występ został oceniony dość kiepsko.

"Nie miał swojego dnia. Było widać, że jest bardzo głodny bramek, ale miał dwie dobre sytuacje w pierwszej połowie i nie był w stanie ich wykorzystać" - pisał kataloński "Sport".

Przypomnijmy, że 8 listopada 2022 roku Lewandowski został wyrzucony z boiska po tym, jak obejrzał drugą żółtą kartkę za uderzenie rywala łokciem w meczu Osasuna Pampeluna - FC Barcelona (1:2).

Zobacz także: > "Młody stoper, ale z dużym doświadczeniem". Jagiellonia Białystok blisko transferu > Akcja ewakuacja w Manchesterze? To oni mogą wkrótce opuścić City ZOBACZ WIDEO: Rekordowa premia dla Fernando Santosa. Stąd PZPN znalazł pieniądze

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)