FC Barcelona poznała rywala w Pucharze Króla
W poniedziałek odbyło się losowanie par półfinałowych rozgrywek Pucharu Króla w sezonie 2022/23. Ślepy los nie oszczędził gigantów LaLiga i fani na tym etapie zobaczą dwa El Clasico.
W poniedziałek (30 stycznia) o godz. 13:00 w siedzibie Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej odbyło się losowanie par 1/2 finału. Półfinały to jedyna faza tej rywalizacji, w której zostaną rozegrane dwumecze.
Podczas losowania nie były zastosowane żadne warunki/obostrzenia, więc "każdy" mógł trafić na "każdego".
W półfinałach Copa del Rey zmierzą się: Osasuna z Bilbao i Real Madryt z Barceloną.
Proponowane terminy dwumeczów 1/2 finału to: 8-9 lutego i 1-2 marca (pierwszy mecz Realu zostanie jednak przełożony z powodu udziału ekipy z Madrytu w Klubowych Mistrzostwach Świata w Maroku). Finał Pucharu Króla zaplanowano w sobotę (6 maja) na Estadio de La Cartuja w Sewilli.
Pary 1/2 finału Pucharu Króla 2022/23 (dwumecze):
Osasuna Pampeluna - Athletic Bilbao
Real Madryt - FC Barcelona
Zobacz:
"Nareszcie Lewandowski". W Barcelonie wielka ulga
Ogromny niedosyt Realu Madryt. FC Barcelona odjeżdża Królewskim!
Mecze Barcelony z udziałem Lewandowskiego obejrzysz na żywo, online na kanałach Eleven Sports w Pilot WP!
-
KotEnio Zgłoś komentarz
Final w polfinale!! -
Mgr drewnialdo Zgłoś komentarz
@salceson - może się pakować, bo? -
Hipolit 53 Zgłoś komentarz
Super -
Czarny salceson Zgłoś komentarz
Real już się może pakować. Generalnie z punktu widzenia honoru, mniej stracą wizerunkowo jakby oddali mecz walkowerem. -
Centuś Lewatywa Zgłoś komentarz
Mam nadzieję że real spierze Barcelonę.