Co robiła Lewandowska w trakcie meczu Barcelony? Wymowne zdjęcie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / www.instagram.com/annalewandowska / Anna Lewandowska
Instagram / www.instagram.com/annalewandowska / Anna Lewandowska
zdjęcie autora artykułu

Anna Lewandowska od kilku dni przebywa w Polsce na obozie treningowym. W środę, kiedy Barcelona rywalizowała z Realem Betis, żona Roberta Lewandowskiego kibicowała przed komputerem.

Anna Lewandowska w dniach 29 stycznia - 4 lutego uczestniczy w obozie "Camp by Ann ZIMA 2023" w Europejskim Centrum Budo - Dojo Stara Wieś.

Żona Roberta Lewandowskiego m.in. prowadzi poranne rozruchy i marszobiegi w plenerze, a także treningi z uczestnikami obozu.

Trenerka fitness w środę (1 lutego) nie zapomniała jednak o meczu FC Barcelony w La Liga. Duma Katalonii z "Lewym" w składzie wygrała w Sewilli z Realem Betis (2:1). Jedną z bramek zdobył kapitan reprezentacji Polski (więcej TUTAJ).

Lewandowska śledziła transmisję z meczu Betis - Barca na ekranie swojego komputera. Po golu (na 2:0) zdobytym przez swojego małżonka, kobieta w relacji na InstaStories zamieściła wymowny kadr (patrz poniżej) z napisem "Goooool" i symbolem: "czerwone serce" przy nazwie "rl9".

ZOBACZ WIDEO: Ten kibic oszalał. Zobacz, co zrobił w trakcie meczu

Potem dodała jeszcze zdjęcie z Lewandowskim, na którym 34-letni napastnik wykonuje charakterystyczny gest po strzeleniu bramki. Migawkę okrasiła również "serduszkiem" i emoji "dłonie tworzące serce".

www.instagram.com/stories/annalewandowska
www.instagram.com/stories/annalewandowska

Zobacz: Hiszpanie zachwyceni grą FC Barcelony. Piszą o Lewandowskim

Źródło artykułu: WP SportoweFakty