Rozwiązał worek z golami! Zobacz jubileuszową bramkę Cristiano Ronaldo

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / twitter.com/SPL / Gol Cristiano Ronaldo
Twitter / twitter.com/SPL / Gol Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo, który w zimowym oknie transferowym przeszedł do saudyjskiego Al-Nassr, powoli rozkręca się. To już drugie, trzecie, czwarte i piąte trafienie gwiazdora futbolu w lidze, a także przekroczona bariera 500 goli w karierze.

W tym artykule dowiesz się o:

W 21. minucie czwartkowego (9 lutego) meczu ligowego z Al Wehda Mecca Cristiano Ronaldo otworzył wynik. W 40. minucie słynny napastnik Al-Nassr dorzucił drugiego gola, w 53. - trzeciego (z rzutu karnego), a w 61. - czwartego (pojedynek zakończył się wygraną Al-Nassr 4:0).

38-letni Portugalczyk ma już na koncie pięć goli w rozgrywkach w Arabii Saudyjskiej. Wcześniej CR7 zdobył bramkę z zrzutu karnego (więcej TUTAJ) w pojedynku 15. kolejki Saudi Super League przeciwko Al-Fateh.

Jak podają statystycy, to również bramki nr 500., 501., 502. i 503. Ronaldo w zmaganiach ligowych w całej karierze.

311 goli strzelił w barwach Realu Madryt, 103 dla Manchesteru United, 81 dla Juventusu, trzy dla Sportingu Lizbona i pięć (włącznie z dzisiejszymi) dla Al-Nassr.

Reprezentant Portugalii rozwiązał kontrakt z Manchesterem United i w zimowym oknie transferowym 2023 - jako wolny zawodnik - przeniósł się do saudyjskiego potentata.

Zobacz - Ronaldo na 1:0.

Zobacz - Ronaldo na 2:0.

Zobacz - Ronaldo na 3:0.

Zobacz - Ronaldo na 4:0.

Zobacz: Dziwne zachowanie Ronaldo. Tak zareagował po decyzji sędziego

Źródło artykułu: WP SportoweFakty