"Co oni wyprawiają?!" PSG podarowało gola rywalom [WIDEO]

PSG rozpoczęło hitowy mecz z AS Monaco w najgorszy możliwy sposób. Już w 18. minucie piłkarze z Paryża przegrywali 0:2. Druga stracona bramka była katastrofą ich defensywy.

PS
Koszmar PSG w defensywie Twitter / Eleven Sports PL - Twitter / Koszmar PSG w defensywie
Mecz AS Monaco z Paris Saint-Germain to niewątpliwie hit 23. kolejki francuskiej Ligue 1. Piłkarze z Paryża przystąpili do tego pojedynku niedługo po niespodziewanej porażce z Olympique Marsylia w Pucharze Francji.

Pierwsze minuty starcia z Monaco pokazały, że gracze PSG jeszcze nie do końca się obudzili po tej przegranej. Stracili bramkę już w czwartej minucie. Defensorzy gości przysnęli w defensywie, co piłkarze Monaco wykorzystali w stu procentach. Piłka trafiła pod nogi Aleksandra Gołowina, a ten z łatwością pokonał Gianluigiego Donnarummę.

Kilka minut później PSG popełniło jeszcze większy błąd blisko swojej bramki. W niefrasobliwy sposób piłkę dał sobie odebrać El Chadaille Bitshiabu, wyłuskał ją Krepin Diatta, dograł do Wissama Bena Yeddera, który pewnie podwyższył prowadzenie swojej drużyny.

- Co oni wyprawiają we własnej defensywie?! Podarowana bramka dla Monaco - krzyczał komentator Eleven Sports.

W pierwszej połowie kibice zobaczyli grad bramek. W 39. minucie Warren Zaire-Emery zdobył bramkę kontaktową dla PSG, ale w doliczonym czasie pierwszej części gry Yedder strzelił swojego drugiego gola.