Nie wiedział, z kim zadziera. Sam zobacz, jak skończył ten "cwaniak"

Derby Londynu pomiędzy West Hamem i Chelsea FC (1:1) dostarczyły wielu emocji. Niestety, nie tylko sportowych. W sieci opublikowano szokujący filmik z bójki z udziałem pseudokibiców obu drużyn. Dla jednego z nich zakończyła się ciężkim nokautem.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Nie spodziewał się, co za chwilę wydarzy się po jego słowach Twitter / Nie spodziewał się, co za chwilę wydarzy się po jego słowach
Derbowe spotkania z reguły dostarczają wielu pozasportowych emocji. Wszak do rywalizacji przystępują drużyny, których fani nie darzą się sympatią. Tak jest na całym świecie. W Londynie topowych klubów piłkarskich jest kilka, a derbowe starcia rozgrywane są kilka razy w sezonie.

Tak też było w meczu West Hamu United z Chelsea FC. Kibice obu drużyn prowokowali się wzajemnie i kilku z nich nie utrzymało nerwów na wodzy. Doszło do bójek, a jedna z nich dla fana The Blues zakończyła się ciężkim nokautem.

W sieci opublikowano nagranie z całego zajścia. Fan Chelsea prowokował grupę fanów Młotów. W pewnym momencie podszedł do niego mężczyzna, który zadał cios rodem z bokserskich ringów. Takiego uderzenia nie powstydziłby się Mike Tyson czy Tyson Fury.

ZOBACZ WIDEO: Ponad 20 milionów wyświetleń! Świat oszalał na punkcie bramki z Ekstraklasy!
Fan Chelsea długo leżał na ziemi po nokautującym ciosie. Gdy doszedł do siebie, był transportowany za pomocą wózka inwalidzkiego. Policja zatrzymała 22-latka, który zaatakował mężczyznę. [h2]Głos w sprawie bójek zabrał gwiazdor Chelsea, Reece James. "Doszła do mnie informacja, że jeden z fanów został uderzony przed meczem. Całkowicie rozumiem rywalizację i napięcie pomiędzy zespołami w tak wielkich spotkaniach, ale przemoc nie jest odpowiedzią. Mam nadzieję, że z naszym kibicem wszystko jest w porządku" - napisał.[/h2]

Czytaj także:
Santos spotkał się z Lewandowskim. Pokazali zdjęcie
Jednak nie Piszczek? To on ma znaleźć się w sztabie Santosa

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×