Rollercoaster na Camp Nou! FC Barcelona otrzymała dwa ciosy [WIDEO]

Druga połowa pierwszego meczu 1/16 finału Ligi Europy pomiędzy FC Barceloną a Manchesterem United przyniosła sporo emocji. Duma Katalonii wyszła na prowadzenie tuż po przerwie, ale kolejne minuty były szokujące dla większości kibiców na Camp Nou.

Mateusz Byczkowski
Bramka samobójcza Kounde/VIAPLAY Materiały prasowe / Bramka samobójcza Kounde/VIAPLAY
Europejskie puchary to gratka dla fanów światowego futbolu, a takie spotkania jak czwartkowe na Camp Nou można uznać za prawdziwy prezent po długiej przerwie. Pierwsza połowa meczu FC Barcelony z Manchesterem United zachwyciła.

Druga była po prostu fantastyczna. Worek z bramkami otworzył Marcos Alonso, który wykorzystał dośrodkowanie Raphinhi z rzutu rożnego. Kolejne minuty należały już jednak do Czerwonych Diabłów, a konkretnie Marcusa Rashforda.

Gwiazdor Manchesteru United z ostrego kąta trafił do siatki. Znacznie lepiej mógł w tej sytuacji zachować się Marc-Andre ter Stegen. Kibice obecni na Camp Nou sześć minut później przeżyli prawdziwy szok... ponownie.

Gola samobójczego zanotował Jules Kounde. Wiele problemów defensywie FC Barcelony w tej akcji sprawiła mocna centra Marcusa Rashforda, który z ogromną łatwością ominął Raphinhę na prawej stronie boiska.

Duma Katalonii z Robertem Lewandowskim w składzie zremisowała ostatecznie 2:2 w czwartkowym spotkaniu 1/16 finału Ligi Europy na Camp Nou. Rewanż odbędzie się za tydzień (23 lutego).

Źródło: Viaplay

Apel Lewandowskiego. "Wszyscy o tym myślimy"

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Manchester United awansuje do 1/8 finału Ligi Europy?