Ronaldinho wraca do gry. Dołącza do projektu Pique

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Xavi Torrent / Na zdjęciu: Ronaldinho
Getty Images / Xavi Torrent / Na zdjęciu: Ronaldinho
zdjęcie autora artykułu

Nie lada gratka czego miłośników największego magika w historii piłki nożnej. Już wkrótce na boisko ponownie wybiegnie Ronaldinho, który zdecydował się dołączyć do projektu tworzonego przez Gerarda Pique i "Ibaia".

W tym artykule dowiesz się o:

Kings League - bo do tych rozgrywek dołączy Ronaldinho - to liga stworzona przez Gerard Pique oraz największego hiszpańskiego streamera - "Ibaia". To jednak nie tradycyjna odmiana futbolu, a specjalnie zmodyfikowana wariacja.

W Kings League udział bierze 12 drużyn. W skład każdej wchodzi 12 zawodników, natomiast w wyjściowym składzie na boisko (również zmodyfikowane) wybiega 7. Spotkania trwają po 40 minut, a w każdej drużynie kapitanem jest gwiazda znana z piłkarskich boisk bądź internetu.

Teraz ogłoszono, że jeden z zespołów - FC Porcinos - wzmocni Ronaldinho.

Spotkania Kings League można śledzić na platformach Twitch i YouTube. Finał całych rozgrywek planowany jest natomiast na Camp Nou. Dla Ronaldinho, o ile udałoby mu się do niego dotrzeć, mógłby to być zatem sentymentalny powrót na obiekt, na którym święcił największe triumfy.

Czytaj także: - Barcelona traci wielki talent. Mógłby być następcą "Lewego""Kogo Ty oszukasz?". Od razu wiedział, kto z niego żartuje

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: co za gol w Meksyku! Stadiony świata

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)