Nie mógł przestać strzelać! Kosmiczny wyczyn polskiego piłkarza

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / wartagorzow / Na zdjęciu: Marcel Kasprzak (na pierwszym planie)
Facebook / wartagorzow / Na zdjęciu: Marcel Kasprzak (na pierwszym planie)

W gorzowskiej okręgówce doszło do niecodziennej sytuacji. Lider tabeli AstroEnergy Warta II Gorzów Wielkopolski rozgromił Toromę Torzym 8:0, a wszystkie (!) bramki w tym meczu zdobył Marcel Kasprzak.

Niedawno kibice zachwycali się popisem Erlinga Haalanda, który strzelił pięć goli w meczu z RB Lipsk w Lidze Mistrzów (więcej TUTAJ>>). W miniony weekend na polskich boiskach znalazł się snajper, który przebił ten wyczyn.

Mowa o Marcelu Kasprzaku z AstroEnergy Warty II Gorzów Wielkopolski, który w niedzielnym spotkaniu z Toromą Torzym zdobył aż osiem bramek! Wszystkie, jakie padły w tym meczu (Warta II wygrała 8:0).

"Najlepszy strzelec Klasy Okręgowej dokonał w niedzielę niebywałej rzeczy" - czytamy na profilu klubu z Gorzowa Wielkopolskiego na Facebooku.

Jak podaje profil Lubuska Kopana, Kasprzak trafił cztery razy przed przerwą (19., 29., 38. i 40. minuta), a w drugiej połowie to powtórzył (63., 70., 71. i 75. minuta).

Marcel Kasprzak ma 19 lat. Jego pierwszym klubem był Łucznik Strzelce Krajeńskie, następnie występował w Maksymilianie Gorzów Wlkp., zaś od sezonu 2019/20 w Warcie. Na co dzień gra w pierwszej drużynie, na poziomie III ligi.

AstroEnergy Warta II jest liderem Jako Klasy Okręgowej (gr. Gorzów Wielkopolski), z czteropunktową przewagą nad Czarnymi Witnica.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty