Co zrobił Gikiewicz? To była ostatnia minuta meczu
FC Augsburg roztrwonił dwubramkową przewagę i zremisował 2:2 z VfL Wolfsburg. Rafał Gikiewicz nie popisał się w kluczowym momencie.
Druga połowa należała już do "Wilków". W 84. minucie Luca Waldschmidt z niewielkiej odległości pokonał Rafała Gikiewicza po precyzyjnym dośrodkowaniu Arnolda ze stałego fragmentu gry.
Do samego końca gospodarze walczyli o remis. Arbiter doliczył aż sześć minut do regulaminowego czasu gry i w ostatniej akcji VfL Wolfsburg przeprowadził decydującą akcję. Z lewego skrzydła piłkę wrzucił Kevin Paredes, a Gikiewicz wyszedł z bramki i zaliczył "pusty przelot".
Nierozważne zachowanie bramkarza wykorzystał Felix Nmecha. Bez żadnego trudu 22-latek strzałem głową znalazł drogę do siatki. W ostatecznym rozrachunku VfL Wolfsburg zremisował z FC Augsburg 2:2 przed własną publicznością.
ZOBACZ WIDEO: Polak rozpalił dyskusję. Mocna odpowiedźW sobotę Gikiewicz nie zachował szóstego czystego konta w trwającym sezonie Bundesligi. Golkiper popełnił niemały błąd w samej końcówce, co kosztowało jego drużynę stratę punktów.
Źródło: ViaplayCzytaj także:
Wisła nie zmieni stylu, żeby lepiej punktować. Stanowcze słowa trenera
Coraz bliżej powrotu Casha na boisko. Menadżer Aston Villi zabrał głos
-
głupiiglupszy Zgłoś komentarz
o lewym pisał ...... a o sobie co napisze??