Niefortunny upadek gracza Wisły. Bogdan Zając był wściekły [WIDEO]

Podczas spotkania Ruchu Chorzów z Wisłą Kraków doszło do kuriozalnej sceny. Bogdan Zając dał wyraz swojemu niezadowoleniu po tym, jak Dawid Szot zderzył się z kamerą przy linii bocznej.

Rafał Szymański
Dawid Szot i Bogdan Zając Twitter / Polsat Sport / Na zdjęciu: Dawid Szot i Bogdan Zając
To był prawdziwy szlagier Fortuna I ligi. W sobotę Ruch Chorzów walczył o punkty z Wisłą Kraków, która przed pierwszym gwizdkiem zajmowała pozycję wicelidera tabeli. "Biała Gwiazda" musiała gonić wynik po pierwszej części gry, bo na listę strzelców wpisał się Michał Feliks.

W 57. minucie rywalizacja miała miejsce niebezpieczna sytuacja z Dawidem Szotem w roli głównej. Defensor Wisły stoczył pojedynek powietrzny z Tomaszem Wójtowiczem, nagle stracił równowagę i niefortunnie wylądował za linią boczną, uderzając w kamerę.

Chwilę wcześniej Szot pojawił się na boisku i przez kilkadziesiąt sekund się nie podnosił. Młody zawodnik dotrwał na murawie do końca meczu. Przy ławkach rezerwowych zrobiło się bardzo nerwowo.

Bogdan Zając był wściekły najwyraźniej na operatora kamery. Asystentowi trenera Wisły puściły nerwy, co uchwycił przekaz telewizyjny.

Spotkanie w Gliwicach zakończyło się niespodzianką. 20 minut przed końcem Łukasz Moneta przypieczętował zwycięstwo 2:0 nad krakowskim zespołem.