Mijał rywali jak Messi. Niewiarygodna akcja Polaka [WIDEO]

W meczu 1/16 finału Pucharu USA ekipa Charlotte FC wygrała z Orlando City SC 1:0. Gola na wagę zwycięstwa strzelił Kamil Jóźwiak. Polak popisał się niesamowitą akcją.

Łukasz Witczyk
Kamil Jóźwiak Instagram / Na zdjęciu: Kamil Jóźwiak
To był bardzo udany mecz dla Kamila Jóźwiaka. Polski piłkarz zaczął go na ławce rezerwowych, a na boisku pojawił się w 62. minucie. Kilka chwil później Jóźwiak został bohaterem Charlotte FC. Popisał się niesamowitą akcją, jakiej nie powstydziłby się sam Lionel Messi.

Z piłką skrzydłem ruszył Karol Świderski, którego zatrzymał jeden z rywali. Skorzystał na tym właśnie Jóźwiak, który jednym zwodem ograł trzech obrońców Orlando City Soccer Club, a następnie uprzedził rozpaczliwie interweniującego bramkarza.

Ta akcja była ozdobą spotkania 1/16 finału Pucharu USA. Można ją zobaczyć w poniższym filmiku. Jóźwiak pokazał, że warto na niego stawiać i drzemią w nim duże umiejętności. Był to jego czwarty gol w dziesiątym meczu tego sezonu. Do tego ma dwie asysty.

Oprócz Jóźwiaka w spotkaniu tym zagrało jeszcze dwóch Polaków. Wyżej wspomniany Świderski na boisku przebywał od 63. minuty. Z kolei Jan Sobociński zagrał pełne 90 minut.