Co za gol! To jest kandydat do bramki sezonu

69. minuta na długo zostanie w pamięci kibiców Kolonii. To właśnie wtedy Timo Hubers niespodziewanym, ale niezwykle skutecznym strzałem pokonał bramkarza Herthy. To trafienie naprawdę warto zobaczyć!

PS
To kandydat do bramki sezonu Materiały prasowe / Viaplay / To kandydat do bramki sezonu
Grad bramek zobaczyli kibice w piątkowym meczu Bundesligi w Kolonii. 1.FC Koeln pokonało Herthę Berlin aż 5:2. W ten sposób klub z Berlina skomplikował sobie walkę o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej, bo aktualnie zamyka tabelę i do strefy bezpiecznej ma pięć punktów straty.

Z całą pewnością kibicom na długo zapadnie w pamięci trafienie, jakie zobaczyli w 69. minucie rywalizacji. Wtedy to Linton Maina dośrodkował piłkę w pole karne, a Timo Hubers efektownym strzałem umieścił piłkę w bramce. Zrobił to nie patrząc w ogóle w światło bramki.

Hubers zakończył mecz z dwoma trafieniami. Pierwszego gola zdobył jeszcze w pierwszej połowie, doprowadzając do wyrównania 2:2. Wynik meczu w 81. minucie ustalił natomiast Denis Huseinbasic.

W 33. kolejce Bundesligi Koeln zagra na wyjeździe z Werderem Brema. Herthę czeka z kolei pojedynek z innym klubem zagrożonym spadkiem - Vfl Bochum.