Co ze szpitalem w obronie Warty Poznań? Trener Dawid Szulczek przekazał dobre wieści

Sytuacja kadrowa Warty zaczyna się stabilizować. Na mecz z Piastem Gliwice trener Dawid Szulczek powinien mieć do dyspozycji znacznie mocniejsze zestawienie obrony niż dotychczas.

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Dawid Szulczek PAP / Jakub Kaczmarczyk / Na zdjęciu: Dawid Szulczek
W poprzednich spotkaniach zieloni mieli ogromne problemy przede wszystkim ze stoperami. Przeciwko Radomiakowi Radom (1:2) nie zagrał nikt z trójki Dawid Szymonowicz, Robert Ivanov oraz Dimitrios Stavropoulos.

Jak będzie w poniedziałek? - Występ tych zawodników wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak wszyscy wrócili już do treningów, choć nie w każdym przypadku była to praca na pełnych obciążeniach. Ostateczna decyzja co do ich występu zapadnie w niedzielę - przekazał na konferencji prasowej Dawid Szulczek.

Szkoleniowiec Warty jest dobrej myśli. - Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli z kogo wybierać, a grupa będzie na tyle duża, że nie wszyscy znajdą się w dwudziestce - zaznaczył.

Możliwe więc, że jedynym nieobecnym będzie Wołodymyr Kostewycz, który jeszcze w barwach poznańskiej ekipy nie zagrał. - On wróci do treningów na boisku w przyszłym tygodniu. Myślę, że w drugiej połowie czerwca, gdy rozpoczniemy okres przygotowawczy, będzie już w pełni sił, dlatego normalnie go przepracuje - wyjaśnił Szulczek.

Mecz 33. kolejki PKO Ekstraklasy Warta Poznań - Piast Gliwice odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00.

->Wyniki PKO Ekstraklasy

->Tabela PKO Ekstraklasy

->Klasyfikacja strzelców PKO Ekstraklasy

->Tabela domowa PKO Ekstraklasy

->Tabela wyjazdowa PKO Ekstraklasy

->Tabela PKO Ekstraklasy (pierwsze połowy)

->Tabela PKO Ekstraklasy (drugie połowy)

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Potężna bomba. Bramkarz nie miał żadnych szans
Czy w meczu z Piastem obrona Warty zachowa czyste konto?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×