Śląsk Wrocław na sprzedaż. Niecodzienne miejsce z ogłoszeniem

Prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk, poinformował na Twitterze, iż rozpoczął się proces prywatyzacji Śląska. Przez tydzień można zgłaszać się na negocjacje dot. kupna klubu. Żeby tego dokonać, trzeba odwiedzić niecodzienne miejsce.

Jakub Fordon
Jakub Fordon
piłkarze Śląska Wrocław WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: piłkarze Śląska Wrocław
Po nieudanym sezonie w PKO Ekstraklasie, zmiany czekają Śląsk Wrocław. Jedną z nich jest możliwa sprzedaż klubu. Prezydent miasta, Jacek Sutryk, poinformował na Twitterze, iż rozpoczął się proces prywatyzacji, a konkretnie zakupu pakietu większościowego.

Zaproszenie do udziału w negocjacjach z miastem pojawiło się na Biuletynie Informacji Publicznej. To niecodzienne miejsce, aby szukać tam ofert kupna klubu. Jednak biorąc pod uwagę, że mówimy o drużynie należącej do miasta, jest to nieuniknione.

Przez kolejny tydzień wszystkie zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału w tym przedsięwzięciu. W celu pojawienia się na nim, zainteresowani muszą wypełnić wzór wniosku o dopuszczenie do udziału w przetargu, a także wzór umowy.

Przypomnijmy, że wrocławianie rzutem na taśmę zdołali utrzymać się w PKO Ekstraklasie. Kosztem Śląska do Fortuna 1. Ligi spadła Wisła Płock.

"Na BIP pojawiło się już zaproszenie do wzięcia udziału w negocjacjach z miastem w związku ze sprzedażą @SlaskWroclawPl . Rozpoczynamy proces prywatyzacji. Na zgłoszenia czekamy do 5 czerwca 2023 r., do godz. 15:00" - napisał Jacek Sutryk.

Przeczytaj także:
Szok. Przez osiem kolejek byli liderem. Spadli z ekstraklasy

ZOBACZ WIDEO: Nowe fakty ws. negocjacji powrotu Messiego. Jest jeden warunek
Czy w ciągu tygodnia znajdzie się chętny do zakupu Śląska Wrocław?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×