NA ŻYWO: Kogo powoła Fernando Santos?

Reprezentacja Polski niedługo rozpocznie przygotowania do dwóch meczów - towarzyskiego z Niemcami w Warszawie oraz wyjazdowego z Mołdawią (eliminacje Euro 2024). Trener Fernando Santos ogłosi dziś listę powołanych na konferencji prasowej o godz. 13.

Aleksander Stanuch
Aleksander Stanuch
radość piłkarzy reprezentacji Polski WP SportoweFakty / Tomasz Fijałkowski / Na zdjęciu: radość piłkarzy reprezentacji Polski
Ligi piłkarskie w Europie są już na ostatniej prostej, a przed nami zgrupowanie reprezentacji Polski. 16 czerwca (piątek, godz. 20.45) nasi kadrowicze zagrają mecz towarzyski z reprezentacją Niemiec na Stadionie Narodowym w Warszawie. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ wtedy także pożegnany zostanie Jakub Błaszczykowski, który po raz ostatni zagra z orzełkiem na piersi.

Cztery dni później (20 czerwca, godz. 20.45) zagramy w Kiszyniowie z reprezentacją Mołdawii w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2024. Jak na razie podopieczni Fernando Santosa  przegrali 1:3 z Czechami i wygrali 1:0 z Albanią.

Dziś o godz. 13 portugalski szkoleniowiec ogłosi listę zawodników powołanych na zgrupowanie. Od kilku dni w mediach mówi się, że Santos sięgnie po graczy, których nie powołał poprzednio, czyli np. Grzegorza Krychowiaka czy Kamil Glika.

Konferencję prasową Fernando Santosa można oglądać tutaj:

CZYTAJ TEŻ:
Talent z Valencii może grać dla Polski. Sytuacja jest jednak trudna
Brak stabilizacji wśród kadrowiczów. Waży się ich przyszłość

OGLĄDAJ MECZE REPREZENTACJI W PILOCIE WP

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×