Dla niego chcą wygrać Ligę Europy. Piłkarz przekazał tragiczną wiadomość

Piłkarz Sevilli Nemanja Gudelj w ostatnich dniach ma ważniejsze rzeczy na głowie niż środowy finał Ligi Europy. Serb przekazał tragiczną informację.

MM
Nemanja Gudelj Getty Images / Alex Caparros - UEFA/UEFA / Na zdjęciu: Nemanja Gudelj.
Już w środę w Budapeszcie odbędzie się finał Ligi Europy w którym udział wezmą piłkarze Sevilla FC oraz AS Roma. Zawodnik hiszpańskiego klubu Nemanja Gudelj w poniedziałek przekazał tragiczną wiadomość. Jego żona Anastasia w szóstym miesiącu ciąży poroniła.

- Mamy złe wieści, ale wiemy, że będziemy mieli wasze wsparcie i zrozumienie. Ku naszemu wielkiemu smutkowi, Anastasia i ja straciliśmy nasze dziecko. To dla nas bolesny czas, ale nasza miłość też go pokona - napisał Gudelj.

Mimo tak wielkiej straty 31-latek udał się we wtorek razem ze swoją drużyną udał się do stolicy Węgier, aby walczyć o europejski puchar.

Na konferencji prasowej Jesus Navas skierował kilka słów do swojego kolegi z klubu oraz wychowanka Sevilli Sergio Rico, który w ostatnim czasie uległ wypadkowi. Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ.

- Gudelj potrzebuje teraz naszego wsparcia, tak jak i Sergio Rico. To zwycięstwo zadedykujemy właśnie im - powiedział Navas.

Finał Ligi Europy odbędzie się w środę o godzinie 21:00.

ZOBACZ WIDEO:Polacy zachwycają Europę. Trener powtarzał jedno słowo
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×