Ważne słowa Lewandowskiego. Zwrócił się do najmłodszych

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji Robert Lewandowski złożył życzenia najmłodszym. "Nigdy się nie poddawajcie. Nic nie jest niemożliwe" - napisał w mediach społecznościowych napastnik FC Barcelony.

MF
Robert Lewandowski z córkami Instagram / _rl9/ / Na zdjęciu: Robert Lewandowski z córkami
Na zdjęciu zamieszczonym na Facebooku oraz Instagramie widzimy Roberta Lewandowskiego z córeczkami - Klarą i Laurą. Piłkarz zwrócił się jednak do wszystkich dzieci, z okazji ich święta.

"Drogie dzieci, w dniu Waszego święta chciałbym Wam powiedzieć, abyście wierzyły w to, że ​​wszystko, czego pragniecie z głębi serca, jest możliwe do osiągnięcia. Naprawdę tak jest. Nigdy się nie poddawajcie. Nic nie jest niemożliwe. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka" - napisał Lewandowski.

Następnie zaś złożył obietnicę swoim pociechom. "Klara, Laura, tatuś zawsze będzie przy Was" - dodał.

ZOBACZ WIDEO:Tego brakowało Bayernowi. Lewandowski zdradził kulisy

1 czerwca wpis z okazji Dnia Dziecka zamieściła także żona piłkarza FC Barcelony Anna Lewandowska. "Uwielbiam każde święto, kiedy możemy sprawić Klarze i Laurze dodatkową radość. Ponoć w każdym z nas jest trochę dziecka" - napisała (zobacz TUTAJ>>).

Robert i Anna Lewandowscy wychowują dwie córki. W maju Klara skończyła sześć lat, zaś Laura - trzy lata.

Czytaj także: Lewandowski po raz kolejny doceniony w Europie Czytaj także: Tak FC Barcelona chce przekonać gwiazdę do transferu. Robert Lewandowski w tle

Mecze Barcelony z udziałem Lewandowskiego obejrzysz na żywo, online na kanałach Eleven Sports w Pilot WP!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×