Fiorentina - West Ham United. Stream online, relacja live

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / CLAUDIO GIOVANNINI  / Na zdjęciu: piłkarze Fiorentiny cieszą się z bramki
PAP/EPA / CLAUDIO GIOVANNINI / Na zdjęciu: piłkarze Fiorentiny cieszą się z bramki

W środę rozstrzygnie się, kto sięgnie po puchar za zwycięstwo w Lidze Konferencji Europy. O trofeum powalczą Fiorentina i West Ham United. Ten pojedynek zobaczysz w internecie.

[b]

Fiorentina - West Ham. Transmisja TV[/b]

ACF Fiorentina i West Ham United od wielu lat czekają na triumf w europejskich pucharach. W środowy wieczór któraś z ekip tego doczeka, bo obie zmierzą się w wielkim finale Ligi Konferencji Europy.

Fiorentina na drodze do finału pokonała w ćwierćfinale Lech Poznań, choć Lech dość wysoko zawiesił rywalom poprzeczkę. W półfinale z kolei Włosi wyeliminowali Basel, a o awansie zadecydowała bramka zdobyta w dogrywce.

West Ham nie miał natomiast żadnego problemu z pokonaniem w półfinale AZ Alkmaar. Poprzeczka teraz idzie jednak znacznie wyżej.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 21:00. Transmisja telewizyjna nie będzie dostępna - jako że prawa do LKE ma platforma Viaplay.

Fiorentina - West Ham w internecie. Stream online

Mecz Fiorentina - West Ham zobaczysz natomiast w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i na platformie Viaplay (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Fiorentina - West Ham: 07.06.2023 (środa), godz. 21:00. Transmisja TV: brak. Stream online: Viaplay (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty