Tłumy oszalały na myśl o Messim. Argentyńczyk zrobił im psikusa

W sobotę (10 czerwca) Lionel Messi przyleciał prywatnym odrzutowcem do Pekinu, gdzie reprezentacja Argentyny zagra sparing z Australią. Sieć obiegają nagrania z hotelu. Zapanowało prawdziwe szaleństwo.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Szaleństwo na powitanie Leo Messiego Twitter / Mark Dreyer, Messi Xtra / Szaleństwo na powitanie Leo Messiego
Lionel Messi do Pekinu wybrał się prywatnym odrzutowcem. Już na lotnisku czekały na niego setki fanów, o czym informuje serwis scmp.com.

"Messi, Messi!" - skandowali głośno kibice, którzy zgromadzili się po to, by powitać gwiazdora futbolu. Wiele osób ubrało niebiesko-białe koszulki z numerem "10" i nazwiskiem Messiego.

Ponadto do sieci trafiły nagrania z hotelu. Panowało tam czyste szaleństwo! "Syn znajomego potknął się i został stratowany" - relacjonował na Twitterze Mark Dreyer z China Sports Insider, zapewniając jednocześnie, że nic mu się nie stało.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piękna partnerka Arkadiusza Milika zakończyła pewien etap

Spostrzegł też, że przypomniało mu się niezwykłe powitanie Davida Beckhama w 2013 roku. Wówczas zapanował prawdziwy armagedon, w wyniku którego pięć osób trafiło do szpitala.

"Dzisiaj tak naprawdę nikt nie widział Messiego!" - oznajmił dziennikarz. Podał również, że były fałszywe alarmy pobudzające tłum, który wierzył w bliskie spotkanie z ikoną futbolu.

"Potem fani byli rozczarowani tym, że Messi i jego współpracownicy udali się do tylnego wejścia do hotelu" - podkreślił.

Na Twitterze pojawiło się też krótkie nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak Argentyńczyk macha kibicom z autobusu.

Mecz towarzyski Argentyna - Australia odbędzie się 15 czerwca (czwartek) o godz. 14:00.

Czytaj także:
Jasna deklaracja Lautaro Martineza. "Pokażemy serce i wolę zwyciężania"
Media: Joshua Kimmich podjął decyzję ws. przyszłości

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×