Hit. Tylko spójrz, kogo na wakacjach spotkał syn Szewczenki

Kristian Szewczenko wypoczywa obecnie na Bahamach. Syn legendarnego napastnika Andrija Szewczenki zapamięta ten pobyt na długi czas, ponieważ na plaży spotkał jednego z najlepszych piłkarzy w historii - Lionela Messiego.

MB
Kristian Szewczenko oraz Andrij Szewczenko Instagram / Na zdjęciu: Kristian Szewczenko oraz Andrij Szewczenko
Kristian Szewczenko chce iść w ślady ojca. Jeszcze do niedawna piłkarz trenował w akademii Chelsea FC. Aktualnie występuje jednak w barwach Watford FC. Jakiś czas temu toczyła się dyskusja, w której kadrze będzie grać w przyszłości (więcej TUTAJ).

Młody zawodnik nie publikuje zbyt wielu zdjęć w mediach społecznościowych. W bieżącym tygodniu wrzucił dopiero trzecie na swoim Instagramie. Natomiast bardzo szczególne, ponieważ w towarzystwie Lionela Messiego. Do spotkania obu panów doszło na Bahamach.

"Zaszczytem jest poznać najlepszego w historii" - napisał Kiristian Szewczenko. Co prawda syn Andrija Szewczenki użył emotikony kozy, ale w języku angielskim oznacza ona "goat", a to skrót od sformułowania "Greatest Of All Time", czyli właśnie "najlepszy w historii".

Jak widać Lionel Messi korzysta z wolnych. Peprezentant Argentyny ma za sobą intensywny czas. Jeszcze do niedawna kibice futbolu zastanawiali się, gdzie w przyszłym sezonie będzie występować mistrz świata z Kataru.

Siedmiokrotny zdobywca Złotej Piłki zamienił Paris Saint-Germain na Inter Miami. Choć sporo mówiło się na temat jego powrotu do FC Barcelony czy transferu na Bliski Wschód.

- Pieniądze nigdy nie były najważniejsze dla mnie. Nie negocjowaliśmy nawet kontraktu z Barceloną! Wysłali mi propozycję, ale nigdy nie była ona na piśmie i podpisana - powiedział Lionel Messi po ogłoszeniu transferu do Interu Miami.

Zobacz też:
Świat żyje przyszłością Mbappe. A co robi zawodnik? Zdjęcie mówi wszystko

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×