Relacje na żywo
 • wszystkie
 • MŚ 2022
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Nie liczył się styl - komentarze po meczu Odra Wodzisław - Cracovia Kraków

Przed meczem z Cracovią w obozie niebiesko-czerwonych panowała napięta atmosfera. Prezes Ireneusz Serwotka wygrażał piłkarzom, że w razie ewentualnej kolejnej porażki mogą ich spotkać konsekwencje w postaci kar finansowych. Groźby najwidoczniej poskutkowały i choć w nijakim stylu gospodarze po spotkaniu mogli się cieszyć z 3 punktów. Dla Cracovii było, to 7 spotkanie z rzędu bez zwycięstwa i kolejna bramka stracona po stałym fragmencie gry.

Krystian Kurz
Krystian Kurz

Robert Moskal (Odra Wodzisław): Nie było w naszej grze finezji i polotu. Była natomiast ogromna ambicja i determinacja. Dla nas najważniejszym celem były trzy punkty. Wygraliśmy i z tego należy się cieszyć.

Orest Lenczyk (Cracovia Kraków): Przyjechaliśmy do ostatniej drużyny w tabeli, ale absolutnie nie najsłabszej. Jeżeli chodzi o umiejętności piłkarskie, to nie sądzę by Cracovia był dzisiaj zespołem gorszym. Natomiast z pewnością szczególnie w drugiej połowie wola walki, ambicja była po stronie Odry. Było widać wyraźnie, że po dwóch zmianach w pierwszej połowie wymuszonymi kontuzjami nasz plan przedmeczowy przestał istnieć. Urazy tych zawodników eliminują ich z gry na dłuższy czas. Po raz kolejny tracimy bramkę po stałym fragmencie gry, można naprawdę się załamać. Pomimo, że mieliśmy tylko dwie, może trzy sytuacje, to mogliśmy pokusić się o gola.

Marcin Malinowski (Odra Wodzisław): W założenich przedmeczowych mieliśmy siąść na Cracovii wysokim presingiem, a nie za bardzo nam to wychodziło. To zwycięstwo było nam strasznie potrzebne. Już chyba zapomnieliśmy, jak w ogóle smakuje wygrana. Czy kryzys minął? Czas pokaże. Prorokiem nie jestem.

Adam Stachowiak (Odra Wodzisław): To nie było porywające widowisko. Dokładnie jak w poprzednim sezonie mnóstwo walki i kartek. Udało nam się przepchać ten mecz, a nie wygrać. Zdobyliśmy bramkę w dziwnych okolicznościach, ale najważniejsze, że wpadło.

Piotr Piechniak (Odra Wodzisław): Oddaliśmy dziś dużo zdrowia. Biegaliśmy na całej szerokości i długości boiska. Było widać, że w końcówce chłopaków łapały już skurcze. Asysta dała mi sporo satysfakcji.

Łukasz Pielorz (Odra Wodzisław): Upór, serce i charakter dały nam trzy punkty i oby tak dalej. A wrażenia estetyczne przemilczmy. Kto będzie o tym pamiętał za jakiś czas. Nie wygrywając tego meczu nasza sytuacja byłaby skomplikowana, a tak jest troszeczkę mniej.

Piotr Polczak (Cracovia Kraków): Coś jest z nami nie tak, bo po raz kolejny straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. Był to głupi gol i porażka nas bardzo boli. Tym bardziej, że wcześniej nie wykorzystaliśmy kilku okazji.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
własne
Komentarze (1)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×