TVP zakpiła z Legii. "Użyli" do tego Igi Świątek

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala/ twitter.com/sport_tvppl / Na zdjęciu: piłkarze Legii Warszawa, na małym zdjęciu: Iga Świątek

Iga Świątek rywalizowała na korcie w Warszawie w czasie, kiedy Legia toczyła bój w Kazachstanie w ramach el. Ligi Konferencji. Podczas jednej z przerw pierwsza rakieta świata nakryła głowę ręcznikiem...

Iga Świątek w czwartek (27 lipca) awansowała do 1/4 finału turnieju WTA 250 w Warszawie. Polka pokonała Amerykankę Claire Liu w dwóch setach (6:2, 6:2 - więcej TUTAJ).

Kiedy Świątek popisywała się świetnymi zagraniami na korcie, w dalekim Kazachstanie piłkarze Legii Warszawa rozgrywali mecz II rundy el. Ligi Konferencji z Ordabasy Szymkent.

Z Szymkentu napływały niepokojące informacje dla fanów Wojskowych. Legia w 48. minucie spotkania przegrywała bowiem 0:2 (więcej TUTAJ).

Twitterowy profil TVP Sport zamieścił wymowny komentarz do filmu, na którym widać, jak podczas przerwy w grze Świątek... nakrywa głowę ręcznikiem (patrz wideo poniżej).

"Kiedy widzisz co się dzieje w Szymkencie..." - skomentowano fatalną postawę Legii, "używając" do tego najlepszej aktualnie tenisistki świata.

Na całe szczęście Legia uniknęła kompromitacji. Mecz el. Ligi Konferencji zakończył się remisem 2:2, ale z pewnością nie jest to powód do zadowolenia.

Zobacz: Legia Warszawa uniknęła pucharowego wstydu!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Legia Warszawa awansuje do III rundy el. Ligi Konferencji?