Znamy skład Lecha Poznań na mecz z Żalgirisem Kowno. Są niespodzianki!

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty /  / Na zdjęciu: piłkarze Lecha Poznań
WP SportoweFakty / / Na zdjęciu: piłkarze Lecha Poznań

To ma być formalność. Po zwycięstwie w pierwszym meczu kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy z Żalgirisem Kowno 3:1, w rewanżu piłkarze Lecha Poznań także są faworytem do wygranej. Poznaliśmy skład Kolejorza na to spotkanie.

Przed tygodniem Lech Poznań, po kapitalnej 1. połowie, pokonał Żalgiris Kowno 3:1. Po przerwie gra Kolejorza wyglądała dużo słabiej. Litewska drużyna uratowała honor.

W rewanżu faworytem do zwycięstwa także są piłkarze z ulicy Bułgarskiej. Poznaliśmy skład Lecha na spotkanie II rundy kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy.

Trener John van den Brom zaskoczył. W bramce stanie Bartosz Mrozek. W podstawowej jedenastce znalazło się także miejsce dla Filipa Wilaka czy Artura Sobiecha.