Gol sezonu znany? Ależ to zrobił [WIDEO]

Piękne gole padają nie tylko w meczach z udziałem gwiazd. Trafienie Neco Bretta było ozdobą spotkania USL Championship pomiędzy Colorado Springs i Birmingham Legion (2:1). Zobaczcie sami.

Łukasz Witczyk
Gol Nico Bretta w meczu Colorado Springs - Birmingham Legion Twitter / USL Championship / Na zdjęciu: Gol Nico Bretta w meczu Colorado Springs - Birmingham Legion
Rozgrywki USL Championship - czyli bezpośredniego zaplecza Major League Soccer - trwają w najlepsze. I choć brakuje tam wielkich gwiazd, to mimo tego padają niesamowite bramki. Takie trafienie oglądali także widzowie spotkania Colorado Springs - Birmingham Legion.

W 58. minucie goście przeprowadzili widowiskową akcję, którą starali się przerwać zawodnicy Colorado Springs. Po wrzutce z prawego skrzydła jeden z graczy gospodarzy głową wybił piłkę. Ta trafiła w kierunku dwóch zawodników Birmingham Legion.

Dopadł do niej Neco Brett, który uderzył z przewrotki. Takiego zagrania nie spodziewał się bramkarz Colorado i nie miał szans na skuteczną interwencję. W ten efektowny sposób goście doprowadzili do wyrównania. "Gol sezonu?" - pyta twitterowy profil USL Championship. Gola można zobaczyć poniżej.

Wyniku tego nie utrzymali jednak do ostatniego gwizdka. W 85. minucie wygraną gospodarzom zapewnił Juan Tejada.

Wielkie odrodzenie Piątka? "Warunki będzie miał idealne"