AS Monaco zatrzymane w Nantes

Nie było trzeciego zwycięstwa w trzecim meczu sezonu. Piłkarze AS Monaco z punktem wrócili z wyjazdowego starcia z FC Nantes. Mecz zakończył się remisem 3:3.

Michał Piegza
radość piłkarzy AS Monaco Getty Images / Jonathan Moscrop / Na zdjęciu: radość piłkarzy AS Monaco
Wyśmienicie rozpoczął się sezon Ligue 1 dla graczy AS Monaco. Dwie wygrane w dwóch meczach zaostrzyły apetyty.

Nic dziwnego, że gracze z Księstwa w wyjazdowej potyczce z FC Nantes liczyli na kolejną zdobycz. Tym bardziej, że miejscowi jeszcze nie zapunktowali.

Mecz kapitalnie rozpoczął się dla gospodarzy, którzy w 5. minucie wyszli na prowadzenie wykorzystując rzut karny. Dziesięć minut później zrobiło się 2:0.

Przed przerwą graczom AS Monaco udało się złapać kontakt, kiedy gola zdobył Takumi Minamino.

Trzy minuty po przerwie ponownie gospodarze odjechali rywalom na dwa gole. Drugie trafienie w meczu zaliczył Mustafa Mohamed. Jedenaście minut później dla AS Monaco trafił Wissam Ben Yedder.

Przyjezdni do końca szukali punktu i na pięć minut przed końcem remis przyjezdnym uratował Myron Boadu.

FC Nantes - AS Monaco 3:3 (2:1)
1:0 - Mohamed (k.) 5'
2:0 - Castelletto 15'
2:1 - Minamino 27'
3:1 - Mohamed 48'
3:2 - Ben Yedder 59'
3:3 - Boadu 85'