Lewandowski odezwał się po kolejnej wygranej FC Barcelony

W niedzielę FC Barcelona wygrała na wyjeździe z Osasuną Pampeluną 2:1. Ponownie autorem decydującego trafienia był Robert Lewandowski. Tak kapitan reprezentacji Polski zareagował na zwycięstwo.

Michał Mielnik
Robert Lewandowski Getty Images / Ion Alcoba/Quality Sport Images / Na zdjęciu: Robert Lewandowski.
Nowy sezon La Liga nie najlepiej rozpoczęła FC Barcelona. Mistrz Hiszpanii na "dzień dobry" zmierzył się z Getafe, a spotkanie zakończyło się remisem 0:0.

Kolejne spotkania Blaugrana już wygrała, lecz konkurencja także nie śpi. Real Madryt zanotował komplet zwycięstw i nad drużyną Roberta Lewandowskiego ma dwa punkty przewagi.

W niedzielę FC Barcelona pokonała na wyjeździe Osasunę Pampeluna 2:1. Ponownie autorem drugiej bramki i zarazem decydującego gola był kapitan reprezentacji Polski.

W 85. minucie Robert Lewandowski podszedł do piłki ustawionej na jedenastym metrze i z ogromnym spokojem zamienił rzut karny na gol. Tym samym Barca odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu.

Po spotkaniu Robert Lewandowski za pomocą Instagrama w krótkich słowach wyraził swoją radość po wygranym meczu i kolejnej zdobytej bramce. - Wracamy do domu z trzema punktami - przekazał Polak.

Teraz przed piłkarzami przerwa reprezentacyjna. Ligowe zmagania wrócą za dwa tygodnie. FC Barcelona zmierzy się 16 września o 21:00 zmierzy się z Betisem.

Smutny widok. "Przykro patrzeć na Lewandowskiego" (OPINIA)