Show Lewandowskiego. Zobacz, co oprócz gola zrobił Polak [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: pierwsza asysta Lewandowskiego
Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: pierwsza asysta Lewandowskiego

W starciu z Realem Betis Robert Lewandowski miał udział przy trzech z pięciu trafień. Napastnik FC Barcelony ciężko pracował na tytuł piłkarza meczu.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=2800]

Robert Lewandowski[/tag] błysnął formą strzelecką w pierwszej połowie meczu z Realem Betis. Polak wykorzystał sytuację sam na sam i podwyższył wynik na 2:0. Wcześniej piłkę do siatki skierował debiutujący Joao Felix.

Po kwadransie przerwy kapitan reprezentacji narodowej kapitalnie współpracował z innymi piłkarzami FC Barcelony. Najpierw zostawił piłkę Ferranowi Torresowi, który znakomicie przymierzył ze stałego fragmentu gry.

W 66. minucie Lewandowski przekazał piłkę Raphinhi ustawionemu przed polem karnym Andaluzyjczyków. Brazylijski skrzydłowy miał trochę miejsca i zdecydował się na strzał z dystansu. Bramkarz kolejny raz musiał wyciągać piłkę z siatki.

Lewandowski zapisał na swoim koncie również asystę przy trafieniu Joao Cancelo. Po podaniu kadrowicza, portugalski obrońca przeprowadził indywidualną akcję i zaskoczył golkipera strzałem z dużej odległości.

FC Barcelona wygrała 5:0 w dużym stopniu za sprawą Lewandowskiego. 35-letni snajper zakończył mecz z bramką i dwoma asystami w dorobku.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Lewandowski wygra klasyfikację kanadyjską La Ligi?