Liga Mistrzów. Stadion oszalał. Zobacz bramkę Lewandowskiego

Robert Lewandowski błyskawicznie strzelił gola w Lidze Mistrzów. Polak do wpisania się na listę strzelców w tym sezonie potrzebował mniej niż 20 minut. Znakomitą akcję FC Barcelony możesz zobaczyć poniżej.

Arkadiusz Dudziak
Bramka Roberta Lewandowskiego Twitter / Polsat Sport / Bramka Roberta Lewandowskiego
Ależ to był początek meczu w wykonaniu Roberta Lewandowskiego. Polak potrzebował niecałych dwudziestu minut, by rozpocząć strzelanie w Lidze Mistrzów w tym sezonie.

W swoim pierwszym meczu w Champions League. FC Barcelona mierzyła się z Royal Antwerp FC. To Duma Katalonii była zdecydowanym faworytem tego spotkania i na boisku dominowała już od samego początku.

Napastnik reprezentacji Polski otrzymał podanie przepięknej urody od Joao Felixa. Znalazł się sam na sam i nie miał żadnego problemu z pokonaniem bramkarza.

Trafienie Polaka pozwoliło gospodarzom podwyższyć wynik na 2:0. Wcześniej na listę strzelców wpisał się właśnie Felix. Po kilku minutach od gola Roberta Lewandowskiego FC Barcelona dołożyła jeszcze trzecią bramkę, a mistrzowie Belgii nie mogli znaleźć odpowiedzi na grę Dumy Katalonii.

Warto podkreślić, że to było trafienie nr 100 w wykonaniu Polaka na europejskich arenach. Dołączył tym samym do legend tej dyscypliny. (więcej TUTAJ)

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Robert Lewandowski zostanie w tym sezonie królem strzelców Ligi Mistrzów?