Zabłysnął w Lidze Mistrzów. Kapitalna interwencja Grabary! [WIDEO]

FC Kopenhaga, z Kamilem Grabarą w składzie, zmagania w grupie A Ligi Mistrzów rozpoczął od wyjazdowego starcia z Galatasaray Stambuł. Polski bramkarz zabłysnął już w pierwszych minutach spotkania.

Małgorzata Boluk
Interwencja Kamila Grabary Twitter / Polsat Sport / Interwencja Kamila Grabary
Galatasaray Stambuł mogło objąć prowadzenie już w siódmej minucie meczu. Ekipa z Turcji ruszyła z kontratakiem, a Mauro Icardi miał wręcz wymarzoną okazję do zdobycia gola, ale... nic z tego!

Znakomicie w polu karnym zachował się Kamil Grabara. Golkiper FC Kopenhaga zachował spokój, wyczekał piłkarza i zgasił argentyńskiego gwiazdora w najlepszy możliwy sposób.

"Fantastyczna interwencja Kamila Grabary" - zachwyca się w mediach społecznościowych Polsat Sport. Świetną paradę polskiego bramkarza można zobaczyć poniżej.

W meczu pierwszej kolejki grupy A Ligi Mistrzów po 45 minutach wygrywa FC Kopenhaga (1:0). Duński zespół objął prowadzenie po pięknym trafieniu Mohameda Elyounoussiego.

Członek zarządu PZPN odpowiada na krytykę Probierza. "Gorzej być nie może"