Lionel Messi uderza w PSG. "Jako jedyny nie cieszyłem się uznaniem"

Lionel Messi odszedł z Paris Saint-Germain w niezbyt dobrych stosunkach z otoczeniem paryskiego klubu. Teraz Argentyńczyk w wywiadzie delikatnie zaczepił byłego pracodawcę.

Kuba Duda
Kuba Duda
Lionel Messi Getty Images / Carmen Mandato / Na zdjęciu: Lionel Messi
Dwa lata spędzone w Paris Saint-Germain nie były zbyt udane dla Lionela Messiego, ale w tym okresie Argentyńczyk zdobył mistrzostwo świata ze swoją reprezentacją. To dało mu bardzo dużo radości w tym generalnie trudnym dla niego okresie.

Teraz po upływie kilku miesięcy 36-latek nie ukrywa, że jego przygoda w Paryżu nie potoczyła się tak, jak sam sobie tego życzył. Uważa też, że w pewnych aspektach to mistrzowie Francji nie zachowali się w porządku wobec niego.

Mówił o tym w programie OlgaEnvio. - Nie było tak, jak się spodziewałem. Jednak zawsze mówię, że nic nie dzieje się bez powodu. Mimo tego, że w Paryżu nie czułem się dobrze, grając właśnie tam zostałem mistrzem świata - zauważył.

Potem przeszedł do delikatnych pretensji w kierunku katarskich władz PSG. - Byłem jedynym zawodnikiem z naszej mistrzowskiej drużyny, który nie cieszył się uznaniem mistrza świata w swoim klubie - stwierdził.

W związku z takimi słowami można domniemywać, że Messi nie będzie ulubionym byłym piłkarzem paryskiego zespołu dla jego kibiców. Zapewne ciężko spodziewać się, aby Argentyńczyk miał odwiedzić stolicę Francji i pojawić się na meczu PSG.

Czytaj też:
Tych piłkarzy zobaczy nowy selekcjoner
Połknął pszczołę. Dramatyczne sceny u rywala Rakowa

ZOBACZ WIDEO Trener z epoki kamienia łupanego


Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×