"Stracony czas". Hajto zmiażdżył decyzję Probierza

Według Tomasza Hajty, Michał Probierz popełnił duży błąd, zatrudniając w roli asystenta Sebastiana Milę. Były reprezentant Polski przed kamerą Polsatu Sport stanowczo zareagował na pomysł selekcjonera.

Rafał Szymański
Rafał Szymański
Tomasz Hajto i Michał Probierz Twitter / Polsat Sport / Krystian Porębski / Na zdjęciu: Tomasz Hajto i Michał Probierz
Michał Probierz zaczyna swoją przygodę na stanowisku selekcjonera seniorskiej reprezentacji Polski. Szkoleniowiec startuje z wysokiego "C", ponieważ już w październiku drużyna narodowa pod jego wodzą rozegra kluczowe mecze eliminacji Euro 2024.

W sztabie szkoleniowym Probierza nie brakuje nowych twarzy. Jednym z jego asystentów został Sebastian Mila, natomiast Tomasz Kuszczak będzie pełnił funkcję trenera bramkarzy. Obaj nie mogą pochwalić się zbyt dużym doświadczeniem w tych rolach.

Tomasz Hajto nie może zrozumieć, dlaczego Mila otrzymał angaż w kadrze Biało-Czerwonych. Kontrowersyjny ekspert storpedował pomysł selekcjonera.

- Ja niesamowicie lubię Sebę, tylko dla mnie to jest stracony czas. Polska piłka z tego nie będzie miała nic, bo on nigdzie nie będzie trenerem. Sam to już powiedział, że czułby się lepiej w roli dyrektora sportowego, a bierze funkcję tylko dlatego, że mu ją zaproponowano - skomentował gość niedzielnego wydania magazynu "Cafe Futbol".

W połowie 2018 roku Mila zawiesił buty na kołku. 38-krotny reprezentant kraju w kolejnych latach między innymi komentował spotkania na antenie Telewizji Polskiej. Zanim został asystentem Probierza, był ekspertem portalu meczyki.pl.

ZOBACZ WIDEO: Probierz zdecydował ws. "Lewego". "Nikt nie jest świętą krową"

Czytaj więcej:
Premier League: zespół Matty'ego Casha ograł Chelsea FC. Pewne zwycięstwa Brigtonu i Liverpoolu
Kane tak dobry jak Lewandowski? Legendarny trener szczery do bólu

OGLĄDAJ MECZE REPREZENTACJI W PILOCIE WP (link sponsorowany)

Czy Mila powinien być asystentem Probierza w kadrze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×