Probierz dziękuje za wsparcie, a fani?! Działo się pod wpisem selekcjonera

We wtorek Grzegorz Krychowiak ogłosił, że jego kariera reprezentacyjna dobiegła końca. Nowy selekcjoner kadry Polski Michał Probierz podziękował za wsparcie dla siebie, a fani żartobliwie dziękowali jemu ws. Krychowiaka.

Michał Mielnik
Michał Mielnik
Michał Probierz WP SportoweFakty / Kuba Duda / Na zdjęciu: Michał Probierz
W ostatnim czasie w kadrze reprezentacji Polski zaszło do wielu zmian. Fernando Santos został zwolniony z posady selekcjonera, a zastąpił go Michał Probierz.

Niespełna tydzień po ogłoszeniu nowego szkoleniowca Grzegorz Krychowiak poinformował o zakończeniu występów z orzełkiem na piersi.

Nieco ponad godzinę po ogłoszeniu zakończenia reprezentacyjnej kariery przez Krychowiaka, nowy selekcjoner kadry Michał Probierz za pomocą portalu X (dawny Twitter) podziękował fanom za wsparcie. Ci jednak zaczęli... dziękować Probierzowi.

Chodzi oczywiście o powiązanie wątków z Krychowiakiem. Część fanów, w nieco żartobliwym tonie, sugerowała, że to właśnie dzięki Probierzowi 33-latek zakończył grę w kadrze. - Pierwsze zwycięstwo, przekonanie Krychowiaka do zakończenia kariery reprezentacyjnej za panem. Oby tak dalej! - napisał jeden z użytkowników.

ZOBACZ WIDEO: To nie jest tylko problem trenera

- Dziękujemy za decyzje w sprawie GK. - możemy przeczytać w kolejnej odpowiedzi do postu Probierza. - Dziękujemy za usunięcie Krychowiaka. Prowadź kapitanie - dodał kolejny.

Przed Michałem Probierzem i reprezentacją Polski bardzo trudne zadanie. Obecnie nasza kadra zajmuje przedostatnie miejsce w swojej grupie eliminacji do Euro 2024. Przed Polakami jeszcze trzy mecze, które o wszystkim zadecydują.

Pierwszy z nich odbędzie się na wyjeździe 12 października z Wyspami Owczymi. Dwa kolejne już w naszym kraju - 15 października z Mołdawią i 17 października z Czechami.

Zobacz także:
Legenda wprost o Krychowiaku. "Poczuł, że musi odejść"
Za Grzegorzem Krychowiakiem szybko zatęsknimy [Opinia]

OGLĄDAJ MECZE REPREZENTACJI W PILOCIE WP (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×