Spryt Lewandowskiego pomógł Barcelonie. Tylko spójrz, co zrobił Polak [WIDEO]

Robert Lewandowski znów miał udział w ważnym golu FC Barcelony. Polak mądrze przepuścił piłkę do swojego kolegi. Całą akcję możesz zobaczyć poniżej.

Arkadiusz Dudziak
Akcja z udziałem Roberta Lewandowskiego Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: Akcja z udziałem Roberta Lewandowskiego
W niedzielę FC Barcelona mierzyła się na wyjeździe z RCD Mallorcą. Jako że Duma Katalonii teraz rozgrywa mecze co trzy dni, to Xavi postanowił porotować składem. Robert Lewandowski rozpoczął mecz na ławce rezerwowych.

Postawa Blaugrany na boisku jednak nie porywała. Gospodarze wykorzystywali swoje okazje i do przerwy prowadzili 2:1. Tuż po zmianie stron sytuacja się nie poprawiła i dalej to Duma Katalonii musiała gonić wynik.

Trener zdecydował się wpuścić na boisku gwiazdę swojej drużyny. Robert Lewandowski wszedł na plac gry w 58. minucie, zmieniając Ferrana Torresa. I Polak miał udział przy golu wyrównującym.

Raphinha podawał piłkę w pole karne. Lewandowski wykazał się sporą przytomnością i przepuścił ją do Fermina Lopeza, który był lepiej ustawiony. Ten wykorzystał sytuację i wyrównał stan meczu.

- Idealnie to zrobił Lewandowski. Przepuścił tę piłkę jak Felix do niego w meczu z Realem Betis. Tak Barca odpowiada na prowadzenie gospodarzy - mówili komentatorzy Eleven Sports. Całe wideo możesz zobaczyć poniżej. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy FC Barcelona zdobędzie w tym sezonie mistrzostwo Hiszpanii?