Neymar nie może strzelić w Arabii. Nawet z "jedenastki"! [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / oficjalny profil Polsat Sport / Neymar
Twitter / oficjalny profil Polsat Sport / Neymar

Nie może przełamać się Neymar po transferze do Saudi Pro League. Minionej nocy miał wymarzoną okazję, żeby cieszyć się z pierwszego gola dla Al-Hilal, ale Brazylijczyk... nie wykorzystał rzutu karnego!

W tym artykule dowiesz się o:

Neymar w 37. minucie meczu Al-Hilal FC - Al Shabab stanął oko w oku z bramkarzem rywali, którym był Kim Seung Gyu.

- Ma świetne rzuty karne rozgrywane na dwa tempa... - mówił na sekundy przed próbą Brazylijczyka komentator Polsatu Sport, która transmitowała ten pojedynek.

Była gwiazda Barcelony czy Paris Saint-Germain miała doskonałą szansę nie tylko po to, żeby otworzyć wynik meczu, ale zdobyć też swoją pierwszą bramkę po transferze do Saudi Pro League.

Neymar podrobił, uderzył i... marzenia o bramce trzeba odłożyć na kolejne spotkania. - Wymierza kroki, Neymar czy Kim? Broni Kim! Ależ świetna interwencja koreańskiego goalkeepera. Wyczekał Brazylijczyka do końca - emocjonował się komentator.

Gwiazdor uderzył w swoją lewą stronę podcinką. Bramkarz wyczuł go, rzucił się idealnie i zatrzymał strzał Neymara.

Na gole w tym spotkaniu trzeba było poczekać do drugiej połowy. Mecz finalnie zakończył się wynikiem 2:0 dla Al-Hilal, a Brazylijczyk zaliczył asystę przy golu Kalidou Koulibaly'ego. Drugą bramkę dołożył Aleksandar Mitrović.

Neymar do saudyjskiego Al-Hilal trafił latem tego roku trafił. Transfer Neymara do Arabii Saudyjskiej był ogromnym zaskoczeniem. Dotychczas dla swojego nowego pracodawcy zaliczył cztery występy, w których zaliczył trzy asysty.

Zobacz także: Po tym zderzeniu Lewandowskiego wszyscy zadrżeli. Barcelona ma poważny problem Jest decyzja Komisji Ligi ws. Artura Jędrzejczyka. Fatalne informacje dla Legii

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Neymar wróci jeszcze do gry w Europie?