Shakira i Pique mają problem. Czekają na to od dłuższego czasu

Przeciąga się sprzedaż wspólnego domu Shakiry i Gerarda Pique w Barcelonie. Na obecny moment w sprawie tej nie ma konkretów, ale pewne jest, że willa wciąż należy do nich. Powodem takiego stanu rzeczy jest najprawdopodobniej wysoka cena.

Jakub Fordon
Jakub Fordon
Shakira i Gerard Pique Getty Images / Oscar Gonzalez/NurPhoto / Na zdjęciu: Shakira i Gerard Pique
Od ponad roku Shakira nie jest związana z Gerardem Pique. Ich związek dobiegł końca z uwagi na zdradę, której miał dopuścić się były piłkarz. Najbardziej ucierpiały na tym dzieci, które przez większość czasu są pod opieką piosenkarki, a tylko sporadycznie mają okazję spotykać się z ojcem.

Co więcej, na obecny moment Shakira i Pique nawet ze sobą nie rozmawiają. Jedyny kontakt mają ze sobą przez prawników, o czym raz po raz informują media.

Teraz natomiast wraca sprawa ich wspólnego domu w Barcelonie. Już wcześniej ustalili, że ten zostanie sprzedany, a zysk z niego podzielą na pół. Z uwagi na ogromną wartość willi, brakuje chętnych na jej kupno.

Wartość za nieruchomość, w której skład wchodzą trzy domy ma wynosić 15 milionów euro. Mówimy tutaj o kwocie, którą trzeba zapłacić za 3800 metrów kwadratowych całej działki.

Rezydencja liczy pięć pięter. Sam proces sprzedaży odbywa się dyskretnie i prywatnie, żeby nie przyciągnąć osób, które celują tylko i wyłącznie w odwiedzenie samego miejsca. Na obecny moment wszystko wskazuje na to, że Shakira i Pique będą musieli poczekać na zakończenie tej sprawy.

Przeczytaj także:
Po tym zderzeniu Lewandowskiego wszyscy zadrżeli. Barcelona ma poważny problem
Zaskakujące ruchy Probierza? Znalazł problem kadry

ZOBACZ WIDEO: Krychowiak żegna się z reprezentacją. Co na to kibice? [SONDA WP]
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×