Tylko spójrz na jego minę. Tak zareagował na bramkę Mołdawii

Polska zaledwie zremisowała z Mołdawią (1:1) w kolejnej kolejce eliminacji do Euro 2024. TVP Sport pokazała, jak na bramkę dla rywali zareagował Robert Podoliński.

DF
mecz Polska - Mołdawia / w ramce: komentatorzy TVP PAP / Leszek Szymański / TVP Sport / Na zdjęciu: mecz Polska - Mołdawia / w ramce: komentatorzy TVP
Siedem meczów i zaledwie dziesięć punktów. Reprezentacja Polski zawodzi w eliminacjach do Euro 2024 na całej linii. Obecnie zajmuje trzecie miejsce w swojej grupie i znów nie ma wszystkiego w swoich rękach w kontekście awansu na przyszłoroczny turniej. Sam fakt, że w dwumeczu przeciwko Mołdawii zdobyliśmy tylko punkt, pokazuje, w jakim miejscu jesteśmy.

W ostatnim spotkaniu z tym zespołem do przerwy przegrywaliśmy nawet 0:1. W 26. minucie Wojciecha Szczęsnego pokonał Ion Nicolaescu.

Niezwykle wymowną reakcję na tę bramkę przedstawił Robert Podoliński, komentator TVP Sport. Stacja pokazała nagranie w mediach społecznościowych z tego momentu.

Ekspert najpierw zrobił wielkie oczy, a następnie z niedowierzaniem opuścił głowę. To obrazowało, jak fatalnie wygląda gra reprezentacji Polski.

Ostatecznie zremisowaliśmy z Mołdawią, bo w drugiej połowie gola strzelił Karol Świderski. To jest jednak remis, który można traktować jako porażkę.