Trener Polaków wpadł w szał. Nagranie trafiło do sieci [WIDEO]

Po niezwykle cenne zwycięstwo sięgnęli w niedzielę piłkarze Juventusu, którzy pokonali na wyjeździe 1:0 AC Milan. W trakcie spotkania emocje sięgały zenitu, co najlepiej pokazuje reakcja trenera "Juve". Szkoleniowiec po jednej z akcji wpadł w szał.

Mateusz Kozanecki
Massimiliano Allegri Twitter / Azzo / Na zdjęciu: Massimiliano Allegri
Do czterech wzrosła seria meczów bez porażki w wykonaniu Juventusu. Piłkarze "Starej Damy" w niedzielnym hicie 9. kolejki Serie A pokonali na wyjeździe AC Milan 1:0.

Bramkę na wagę trzech punktów strzelił w 63. minucie Manuel Locatelli, któremu asystował Timothy Weah. Całe spotkanie rozegrał Wojciech Szczęsny, a w 78. minucie Arkadiusza Milika zastąpił Federico Chiesa.

Przez blisko godzinę "Juve" grało z przewagą jednego zawodnika, po tym jak czerwoną kartkę obejrzał Malick Thiaw.

Spotkanie w Mediolanie było emocjonujące. Media społecznościowe obiegło nagranie wykonane przez jednego z kibiców. Zarejestrował on moment, w którym trener Massimiliano Allegri wpadł w szał (zobacz wideo poniżej).

Najpierw szkoleniowiec energicznie gestykulował, następnie z furią zdjął marynarkę, którą cisnął o ziemię. Po wszystkim kopnął jeszcze w baner reklamowy znajdujący się obok niego.

Ostatecznie może mieć jednak powody do zadowolenia. Jego podopieczni wygrali i zajmują obecnie 3. miejsce w tabeli Serie A. Do prowadzącego Interu tracą zaledwie dwa "oczka".

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Juventus zostanie mistrzem Włoch w sezonie 23/24?