Pierwsi ćwierćfinaliści Pucharu Ligi Angielskiej

We wtorkowy wieczór poznaliśmy pierwszych dwóch ćwierćfinalistów Pucharu Ligi Angielskiej. W czołowej ósemce znalazły się drużyny Port Vale i Middlesbrough.

Michał Piegza
Getty Images / Nigel Roddis
Za nami pierwsze spotkania 1/8 finału Pucharu Ligi Angielskiej. We wtorek do ćwierćfinału awansowały drużyny gości.

Piłkarze Exeter dobrze rozpoczęli potyczkę z Middlesbrough. Gospodarze otworzyli wynik i do przerwy utrzymali prowadzenie. Po zmianie stron to goście zdobyli dwie bramki. Graczom Exeter udało się trafić na 2:2, ale ostatnie słowo należało do Middlesbrough.

Tylko jedna bramka padła w drugim meczu. Mansfield Town nie sprostało Port Vale. Gola na wagę ćwierćfinału goście zdobyli w 50. minucie.

Exeter City - Middlesbrough 2:3 (1:0)
1:0 - Tervitt 13'
1:1 - Rogers 49'
1:2 - Silvera 59'
2:2 - Trevitt 66'
2:3 - Latte Lath (k.) 82'

Mansfield Town - Port Vale FC 0:1 (0:0)
0:1 - Devine 50'

Polak trafił w Pucharze Niemiec. Świetne zachowanie w polu karnym (WIDEO)
Piłkarz polskiej Ekstraklasy naruszył przepisy antydopingowe? Grozi mu drakońska kara

Czy Middlesbrough awansuje do półfinału Pucharu Ligi Angielskiej?