Obrońca znowu zagra z Cristiano Ronaldo? Transfer możliwy już zimą

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Bryn Lennon / Raphael Varane
Getty Images / Bryn Lennon / Raphael Varane
zdjęcie autora artykułu

Cristiano Ronaldo był prekursorem, jeśli chodzi o transfery do Arabii Saudyjskiej. Teraz wielu zawodników trafia na Bliski Wschód, a kolejnym tego typu przypadkiem może być Raphael Varane.

W ostatnich miesiącach rynek transferowy w futbolu niesamowicie się zmienił. Jeszcze rok temu transfery do Arabii Saudyjskiej były rzadkością i odejściem z poważnej piłki. Teraz natomiast są już czymś normalnym.

Pierwszą gwiazdą światowego formatu, która zdecydowała się na przejście do tego kraju, był Cristiano Ronaldo, który już w styczniu tego roku trafił do Al-Nassr. Dopiero latem niesamowita liczba zawodników przeprowadziła się do Arabii Saudyjskiej. Teraz tamtejsze kluby chcą kontynuować wzmacnianie swoich ekip.

Z informacji podanych przez portal Team Talk wynika, że wspomniany wyżej Al-Nassr zimą będzie chciał sprowadzić do siebie Raphaela Varane'a. Francuz obecnie jest piłkarzem Manchesteru, ale nie przeżywa tam zbyt dobrego okresu.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: te sceny szokują. Zobacz, co piłkarz zrobił sędziemu

Dlatego też niewykluczone, że sam będzie chętny do odejścia. Mają go chcieć również inne saudyjskie kluby, ale ten przytoczony wyżej może go kusić również ze względu na to, że w jego szeregach spotkałby się ze starym znajomym, czyli Cristiano Ronaldo.

Obaj panowie grali przecież ze sobą najpierw w Realu Madryt, a później w Manchesterze United, więc mogliby dzielić szatnię w trzecim, kolejnym zespole. Choć oczywiście na więcej informacji w tej sprawie zapewne będziemy musieli poczekać do stycznia, bo wtedy wszystko będzie się rozstrzygało.

Czytaj też: Cierpkie słowa po grze Lewandowskiego Hiszpanie surowo ocenili Lewandowskiego

Źródło artykułu: WP SportoweFakty