Grupa ludzi próbowała wedrzeć się do pokoju VAR! Potężna afera w przerwie meczu

W spotkaniu ligi brazylijskiej Gremio vs Corinthians gorąco było nie tylko na boisku. Dyrektor ekipy gości w przerwie wpadł w szał.

Piotr Bobakowski
mecz Gremio vs Corinthians Getty Images / Pedro H. Tesch/Getty Images/twitter.com/nocontextfm1 / Na zdjęciu: mecz Gremio vs Corinthians
Dyrektor piłkarski brazylijskiej drużyny Corinthians Sao Paulo Alessandro Nunes został przyłapany przez kamerę, kiedy próbował wtargnąć do pokoju VAR po kontrowersyjnej czerwonej kartce dla swojego zawodnika w meczu ligowym przeciwko Gremio Porto Alegre (1:0) - pisze "Daily Star".

W 10. minucie zawodów obrońca gości Bruno Mendez musiał opuścić boisko. Sędzia Rodrigo Pereira de Lima początkowo ukarał go żółtą kartką, ale po sygnale z wozu VAR podbiegł do monitora, by ponownie ocenić sytuację. Następnie pokazał Mendezowi czerwony kartonik.

W przerwie spotkania do sali VAR na Arenie de Gremio dobijał się Nunes, któremu towarzyszyło kilku mężczyzn (patrz poniżej). Zrobiło się niebezpiecznie, ale szybka reakcja ochrony obiektu zapobiegła bijatyce.

Dyrektor Corinthians, kiedy zorientował się, że został nagrany, to... pokajał się.

- Moje zachowanie było niewłaściwe, ale ten sposób chciałem zaprotestować przeciwko absurdalnej decyzji VAR. To nie pomaga sędziemu. Jak długo będziemy oglądać takie błędy? - przyznał w rozmowie z "O Globo".