"Licytujcie za gruby hajs". "Lewy" i Szczęsny łączą siły z Zielińską

Katarzyna Zielińska pokazała w sieci nagranie, na którym widzimy Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego. Jaki był cel tego spotkania? Przekazanie piłki na aukcję charytatywną. Kadrowicze chcą pomóc czteroletniemu Wiktorkowi.

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny i Katarzyna Zielińska Instagram / katarzynazielinska / Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny i Katarzyna Zielińska
U czteroletniego Wiktora Ratajczaka zdiagnozowano hepatoblastomę, czyli bardzo agresywny i niebezpieczny nowotwór złośliwy wątroby. "Dzięki ogromnemu zrywowi dobrych serc Wiktorek jest w szpitalu w USA, tam jeszcze jest szansa na życie. Niestety nowotwór to niebezpieczny przeciwnik, a jutro jest niepewne... " - czytamy w opisie zbiórki (---> TUTAJ) w serwisie "Siepomaga".

W akcję charytatywną bardzo mocno zaangażowała się m.in. Katarzyna Zielińska, która w październiku poleciała nawet do USA, żeby wesprzeć leżącego w szpitalu chłopca. Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała, że grono pomagających powiększyło się o kolejne dwie osoby.

Są to piłkarze kadry Polski - Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny. Reprezentacyjny duet oddał na licytację piłkę, na której znajdują się ich autografy.

ZOBACZ WIDEO: Polacy ostro po blamażu kadry z Czechami. "Lewandowski? Tragedia. Trzeba szukać następcy"

Katarzyna Zielińska wrzuciła do sieci specjalne wideo, na którym widzimy jak cała trójka zachęca do wzięcia udziału w akcji. Nie zabrakło także elementu humorystycznego.

- Słuchajcie, ja jestem teraz z takimi dwoma wspaniałymi mężczyznami... - rozpoczęła Zielińska. I wtedy przerwał jej Szczęsny. - Ja jestem Robert - przedstawił się z uśmiechem. - Ja jestem Wojtek - poszedł w jego ślady Lewandowski.

- Musicie wylicytować ją po prostu za gruby hajs - powiedziała Zielińska. - W dolarach - wtrącił w swoim stylu Szczęsny. - Nie żałujcie, nie żałujcie! Warto - namawiał snajper FC Barcelony.

Link do licytacji dostępny jest ---> TUTAJ. "Jestem taka szczęśliwa, że się udało! (...) Wojtku, Robercie, teraz wyznanie miłości: JESTEŚCIE BOSCY!" - napisała Katarzyna Zielińska na Instagramie. Wideo można zobaczyć poniżej:

Czytaj także:
Michał Probierz broni Roberta Lewandowskiego. "Dziwi mnie ten hejt"
Legenda mocno o "popisach" kadry. Mówi też o Lewandowskim

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×