Luksusy? Tak Lewandowscy mieszkają w Hiszpanii

Anna i Robert Lewandowscy świetnie czują się w Hiszpanii. W katalońskiej miejscowości uwili sobie przytulne gniazdko. Zobacz, jak mieszka pierwsza para polskiego sportu.

MK
Anna i Robert Lewandowscy Getty Images / Marc Piasecki / Anna i Robert Lewandowscy
Wydawać się mogło, że przeprowadzka do Hiszpanii po 12 latach życia w Dortmundzie i Monachium będzie dla Anny i Roberta Lewandowskich trudna. Najlepszy polski piłkarz i jego małżonka znakomicie jednak zaaklimatyzowali się w nowym otoczeniu.

W osiedleniu się w Katalonii Lewandowskim pomagała Julia Vigas, żona Thiago Alcantary - kolegi "Lewego" z Bayernu i równocześnie byłego gracza Barcelony. Neoklasycystyczną rezydencję w Monachium zamienili na nowoczesną willę w Sitges - miejscowości położonej 30 km od Barcelony. Miasteczko wygląda urokliwie ze względu na kolorowe kamienice, brukowane alejki i plaże.

W domu Lewandowskich jest wiele przeszkleń, dzięki którym wnętrza są oświetlone naturalnym światłym. Kolorami dominującymi w środku są odcienie bieli i beżu. Ten minimalizm stanowi dobre tło dla modnych mebli i wyposażenia, których nie brakuje w rezydencji.


Anna słynie z tego, że dba o dietę swoich najbliższych, więc lubi spędzać czas w kuchni. To pomieszczenie jest przestronne. Białe meble i drewniane forniry komponują się z pozostałymi częściami domu. Minimalizm przełamany marmurowym blatem rządzi także tutaj.


Willa jest otoczona pięknym ogrodem z basenem i obszernym tarasem. Lewandowscy spędzają wiele czasu na świeżym powietrzu. Jeśli nie robią tego przy domu, wybierają się na spacery na leżącą nieopodal plażę albo na przejażdżki rowerowe.

Czy podoba ci się dom Lewandowskich?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×