The Championship: koszmar drużyny Przemysława Płachety

To był gorzki wieczór dla Norwich City. Drużyna Przemysława Płachety znakomicie rozpoczęła mecz z Watfordem, ale ostatecznie doznała bardzo bolesnej porażki 2:3.

Szymon Mierzyński
Przemysław Płacheta z ukochaną Instagram / oficjalny profil / Przemysław Płacheta z ukochaną
"Kanarki" już po niespełna kwadransie prowadziły różnicą dwóch goli i wydawało się, że pewnie zmierzają po pełną pulę.

Później jednak nic nie układało się po myśli zespołu Davida Wagnera. Jeszcze przed przerwą "Szerszenie" odrobiły całość strat, natomiast w 77. minucie decydującą o ich zwycięstwie bramkę zdobył Yaser Asprilla.

Przemysław Płacheta we wtorek nie pojawił się na boisku. Podobnie jak przy okazji poprzedniego, domowego meczu z Queens Park Rangers (1:0), Polak nie znalazł się w kadrze.

Po tej bolesnej porażce Norwich City pozostaje z dorobkiem 23 pkt. i zajmuje 14. miejsce w tabeli The Championship. Watford natomiast wyprzedził ostatniego przeciwnika, jest teraz 13. i gromadzi 24 "oczka".

Watford FC - Norwich City 3:2 (0:2)
0:1 - Danny Batth 3'
0:2 - Hwang Ui-Jo 12'
1:2 - Ismael Kone 30'
2:2 - Mileta Rajovic 33'
3:2 - Yaser Asprilla 78'

Czy Norwich City włączy się jeszcze do walki o awans do Premier League?