Były reprezentant zastąpi Kwiatkowskiego? Media: PZPN zrobi kolejne podejście

Pracę przy piłkarskiej reprezentacji Polski po Jakubie Kwiatkowskim ma podjąć ktoś z "dużym nazwiskiem". Czy do sztabu Probierza dołączy Jerzy Dudek?

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
piłkarze reprezentacji Polski WP SportoweFakty / Tomasz Fijałkowski / Na zdjęciu: piłkarze reprezentacji Polski
Jakub Kwiatkowski został odsunięty od reprezentacji Polski, chociaż PZPN nie wydał żadnego oświadczenia w tej sprawie (więcej TUTAJ).

W rozmowie z selekcjonerem Michałem Probierzem Kwiatkowski, który pracował przy kadrze ponad 10 lat, miał usłyszeć, że trener ma inny pomysł na funkcjonowanie swojego sztabu szkoleniowego. Decyzja zszokowała środowisko piłkarskie w naszym kraju (więcej TUTAJ).

Jak pisze portal sport.pl, obowiązki rzecznika i team managera (do tej pory wypełniał je Kwiatkowski) prawdopodobnie zostaną rozdzielone.

Pojawił się pomysł, by do sztabu Probierza dołączył ktoś znany. W tym kontekście padło nazwisko... Jerzego Dudka, 60-krotnego reprezentanta Polski (w latach 1998-2013). Były bramkarz miałby zostać dyrektorem kadry, przejmują część dotychczasowych obowiązków Kwiatkowskiego.

"Selekcjoner i prezes Cezary Kulesza mogą zrobić jeszcze jedno podejście pod zatrudnienie Jerzego Dudka. Takie sygnały przynajmniej wypływają w ostatnich godzinach z PZPN, gdzie też słyszmy, że być może zostanie zatrudniony ktoś z dużym nazwiskiem" - czytamy w sport.pl.

W październiku, kiedy selekcjonerem został Probierz, Dudek miał propozycję wejścia do sztabu szkoleniowego. 50-latek nie skorzystał jednak z zaproszenia.

Zobacz:
PZPN zaskoczył decyzją. Kamil Glik zamieścił wpis

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: co za talent! Miss Euro szokuje umiejętnościami


OGLĄDAJ MECZE REPREZENTACJI W PILOCIE WP (link sponsorowany)
Jerzy Dudek to dobry kandydat na dyrektora reprezentacji?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×