Tąpnięcie w reprezentacji Polski. Kwiatkowski odsunięty od pracy

Team manager piłkarskiej reprezentacji Polski Jakub Kwiatkowski został odsunięty od pracy z kadrą - informuje portal Meczyki.pl.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Jakub Kwiatkowski WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski został odsunięty od pracy przy reprezentacji Polski. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce rozstanie się z PZPN (jest też rzecznikiem prasowym związku - przyp. red.) - poinformował we wtorek (5 grudnia) wieczorem portal Meczyki.pl.

Ruch władz PZPN zszokował środowisko piłkarskie w naszym kraju. Eksperci futbolu nie kryją zdziwienia całą sytuacją. Powody tej decyzji nie są znane.

"Dekada pracy przy kadrze. Profesjonalizm i zaangażowanie. Szokująca decyzja. Najwyraźniej amatorka i zgnilizna w PZPN postępują" - skomentował w serwisie X dziennikarz Tomasz Włodarczyk.

"Szokująca decyzja. "Pułkownik" Kwiatkowski to porządny facet. Adam Nawałka nie lubi tego" - dodał na portalu społecznościowym Mateusz Borek.

Kwiatkowski pracował przy piłkarskiej reprezentacji od dziesięciu lat. Towarzyszył Biało-Czerwonym na kilku dużych turniejach - Euro 2016 i 2020, a także na mistrzostwach świata w 2018 i 2022 r. Ostatnio pełnił funkcję team managera zespołu narodowego.

Zobacz:
"Bardzo trudne drużyny". Jest głos z PZPN po losowaniu grup Euro
"To ma negatywny wpływ". Kucharski wypunktował Kuleszę

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: co za talent! Miss Euro szokuje umiejętnościami


OGLĄDAJ MECZE REPREZENTACJI W PILOCIE WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×