"Zabawił się". Zobacz, co zrobił, gdy minął bramkarza

W środę na ligowych boiskach w Anglii rozegrano pięć spotkań 15. kolejki Premier League. W jednym z nich Fulham bez żadnego problemu pokonało Nottingham Forest 5:0. Raul Jimenez przy strzeleniu jednej z bramek nieźle zabawił się z bramkarzem.

Michał Mielnik
Moment strzelenia bramki przez Raula Jimeneza Twitter / ViaPlay / Na zdjęciu: Moment strzelenia bramki przez Raula Jimeneza.
Na taki mecz czekali kibice Fulham FC. Ich zespół po niezbyt dobrym bilansie (trzy przegrane w pięciu ostatnich meczach) nareszcie pokazał, na co go stać. Ich ofiarą padła 16. drużyna Premier League Nottingham Forest.

Worek z golami otworzył się w 30. minucie za sprawą Alexa Iwobi. Cztery minuty później swoją premierową bramkę w tym spotkaniu zdobył Raul Jimenez. Z takim wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania, lecz Meksykanin nie zamierzał przystopować.

Po niespełna dziesięciu minutach od wznowienia gry 32-latek otrzymał perfekcyjne podanie górą od jednego ze swoich kolegów, odepchnął jednego z obrońców, a drugiego minął i wyszedł na sytuację jeden na jednego z bramkarzem.

Odysseas Vlachodimos wyszedł z linii bramkowej i podbiegł do napastnika, lecz ten szybkim zwodem w bok minął rywala i przed sobą miał pustą bramkę rywala. W związku z tym, że był odwrócony plecami do niej, postanowił strzelić gola piętą.

Dzięki temu zwycięstwu Fulham awansowało na 12. miejsce w tabeli Premier League. Drużyna z Londynu wygrała w tym sezonie pięć spotkań, trzy zremisowała, a siedem przegrała. Z kolei Nottingham Forest zanotowało czwartą porażkę z rzędu i ma już tylko sześć punktów przewagi nad strefą spadkową.