Jest o nim głośno. To Kwiatkowski robił dzień po zwolnieniu z PZPN

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / TEDI / Na zdjęciu: Agata Załęcka i Jakub Kwiatkowski
Newspix / TEDI / Na zdjęciu: Agata Załęcka i Jakub Kwiatkowski
zdjęcie autora artykułu

Jakub Kwiatkowski już oficjalnie nie pracuje w PZPN. Rzecznik i team manager kadry stara się żyć normalnie. Środowy wieczór spędził w towarzystwie żony.

Ta informacja wywołała duży wstrząs w polskim środowisku piłkarskim. Do mediów trafiła informacja, że Jakub Kwiatkowski został odsunięty od pracy w reprezentacji Polski. Od dłuższego czasu był on nie tylko rzecznikiem PZPN, ale także team managerem drużyny narodowej.

- We wtorek odbyło się spotkanie dotyczące dalszej współpracy pomiędzy Jakubem Kwiatkowskim a Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Na ten moment to jedyny komentarz, który mogę udzielić - przyznał w WP SportoweFakty Tomasz Kozłowski, dyrektor Departamentu Komunikacji i Mediów.

Dopiero w czwartek 7 grudnia pojawiło się oficjalne potwierdzenie ze strony PZPN o zakończeniu współpracy. Kwiatkowski z kolei milczy, ale to nie oznacza, że odciął się od świata. W środę wieczorem przyłapano go w Garnizonie Sztuki, czyli warszawskim teatrze pozytywnych emocji.

Rzecznik PZPN wybrał się tam ze swoją żoną. Razem obejrzeli premierę spektaklu "Klub Niepokornych". Agata Załęcka jest aktorką filmową i teatralną, więc taka forma rozrywki to jej chleb powszedni.

Wiadomo już, że decyzję ws. Kwiatkowskiego podjął selekcjoner Michał Probierz. Nieoficjalnie udało się ustalić, że wpływ na to miał m.in. fakt, że trenera Biało-Czerwonych zabrakło na losowaniu grup Euro 2024 w Hamburgu. Do tego doszło także kilka mniejszych uwag.

Marek Koźmiński ostro o PZPN. "Amatorzy" >> PZPN zaskoczył decyzją. Kamil Glik zamieścił wpis >>

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: co tam się działo! Oprawa godna finału

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy PZPN dobrze postąpił, zwalniając Jakuba Kwiatkowskiego?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (2)
avatar
Macho Acunhavalirano
7.12.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Acha, Probierz focha strzelił, że nie dane mu było pojechać se na wycieczkę za darmo , więc zwolnił kolesia, o którym nikt nic nie wie, aż w internetach kurła zawrzało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czytaj całość
avatar
Jawien
7.12.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Przyłapano ...co to znaczy??? Co ma robić człowiek, który straci pracę, ma założyc wór pokutny i płakać.Bardzo dobrze zrobił,zajął głowę sobie czym innym niż utraconą pracą..Niech napisze książ Czytaj całość